Dodatkowe zajęcia


WYKAZ ZADAŃ DODATKOWYCH REALIZOWANYCH W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

 

PONIEDZIAŁEK

 

 

1. KOŁO MATEMATYCZNE

Elżbieta Pytkaklasa  klasa 4 a
Magdalena Koperska    klasa 3g

2. KOŁO JĘZ.ANGIELSKIEGO
Kinga Jamroży klasa 4a – 4b


3. KOŁO JĘZYKA NIEMIECKIEGO Elżbieta Terkiewicz klasa 5


4. ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Tamara Gołuch  klasa 1a  1b
Anna Niewieczerzał   klasa 2
Ewelina Kalecińska   klasa 3a


5. ZAJĘCIA REWALIDACYJNE KINGA SZCZYGŁOWSKA uczeń z orzeczeniem


6. WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE HALINA KŁYSIK klasa 7a , 7b


7. KOŁO BIOLOGICZNE DANUTA BRAUN klasa 2 g


8. ZAJĘCIA KOMPENSACYJNE MAŁGORZATA PIĄTKIEWICZ klasa 6   klasa 7b 


9. SZKOLNE KOŁO SPORTOWE MARIUSZ NIEWIECZERZAŁ klasa 3 - 7


10. ZAJĘCIA KOREKCYJNE MARIUSZ NIEWIECZERZAŁ
BŁAŻEJ OLEJNIK klasa 1b , klasa 2   klasa 3b

 

WTOREK

 

1. KOŁO MATEMATYCZNE ELŻBIETA PYTKA klasa 4a , 4b

 

2. KOŁO CHEMICZNE NATALIA PEROŃSKA klasa 7 – 3g


3. KOŁO TEATRALNE DOROTA KUROWSKA klasa 1 - 3


4. ZAJĘCIA KOMPENSACYJNE TAMARA GOŁUCH klasa 3b


5. ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE IWONA KARBOWNICZAK   klasa 5

ANGELIKA DOBRZELAK    klasa 7a , 7b

 

6. SZKOLNE KOŁO SPORTOWE MARIUSZ NIEWIECZERZAŁ
BŁAŻEJ OLEJNIK klasa 4 – 7     klasa 1 - 3

 

7. ZAJĘCIA KOREKCYJNE MARIUSZ NIEWIECZERZAŁ klasa 1a , 2

 

ŚRODA

 

 

1. KOŁO JĘZYKA NIEMIECKIEGO ELŻBIETA TERKIEWICZ klasa 6


2. KOŁO MATEMATYCZNE ELŻBIETA PYTKA klasa 4b


3. KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO ANGELIKA DOBRZELAK klasa 3a – 3b


5. KOŁO POLONISTYCZNE IWONA KARBOWNICZAK


HALINA KŁYSIK klasa 5 klasa 7b


6. KOŁO BIOLOGICZNE DANUTA BRAUN klasa 3g

 

7. ZAJĘCIA INFORMATYCZNE MARZENA WEDER klasa 0


8. ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE ANNA NIEWIECZERZAŁ klasa 1 - 4


9. WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE HALINA KŁYSIK klasa 5


10. ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE IWONA KARBOWNICZAK  klasa 2g  klasa 5

 

11. ZAJĘCIA KOMPENSACYJNE AGNIESZKA ŁUKJANOW klasa 2g – 3g


12. ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE KINGA SZCZYGŁOWSKA klasa 4a


13. SZKOLNE KOŁO SPORTOWE MARIUSZ NIEWIECZERZAŁ klasa 3 - 7


14. GIMNASTYKA KOREKCYJNA MARIUSZ NIEWIECZERZAŁ
BŁAŻEJ OLEJNIK klasa 1b , 1a , 0  klasa 3a

 

CZWARTEK

 

1. EDUKACJA EKOLOGICZNA DANUTA BRAUN klasa 4a – 4b


2. EDUKACJA REGIONALNA BOŻENA MILCZAREK klasa 4a – 4b


3. KOŁO MATEMATYCZNE ELŻBIETA PYTKA   klasa 4 – 7


MAGDALENA KOPERSKA   klasa 7 – 3g

 

4. KOŁO POLONISTYCZNE KINGA JAMROŻY klasa 3g


5. KOŁO ARTYSTYCZNE ANNA NIEWIECZERZAŁ klasa 1 – 3
IZABELA RATAJCZYK  klasa 1 - 6

 

6. ZAJĘCIA KOMPENSACYJNE MAŁGORZATA PIĄTKIEWICZ klasa 4a


7. ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE HALINA KŁYSIK klasa 5 (S)
IZABELA RATAJCZYK  klasa 3b


8. GIMNASTYKA KOREKCYJNA MARIUSZ NIEWIECZERZAŁ klasa 0

 

PIĄTEK

 

1. JĘZYK ANGIELSKI KINGA JAMROŻY klasa 0


2. ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE KINGA SZCZYGŁOWSKA klasa 4b


3. GRY I ZABAWY DOROTA KUROWSKA klasa 1b


4. ZAJĘCIA KOMPENSACYJNE MAŁGORZATA PIĄTKIEWICZ  klasa 4b , 3g

AGNIESZKA ŁUKJANOW  klasa 5

 

5. ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE ELŻBIETA PYTKA klasa 5 (S)
ELŻBIETA TERKIWICZ klasa 7b – 3g
6. SZKOLNE KOŁO SPORTOWE PIOTR STOLECKI klasa 6 – 3g