Osiągnięcia


Nazwa konkursu

Zasięg

Miejsce

Nazwa Szkoły/miejsce

„Jesienne Drzewo”

powiatowy

wyróżnienie

Domiechowice

Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej

 

gminny

2 miejsce

Dobiecin

Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

gminny

2 miejsce kat 0-III, 1 miejsce kat IV-VI

Dobrzelów

Turniej Wiedzy Pożarniczej

gminny

kat Szkoły Podstawowe – 1 i 2 miejsce, kat Gimnazja – 2 miejsce

Bełchatów

Witaj Smyku w Teatrzyku

 

gminny

1 miejsce

Kurnos Drugi

Eko-styliści 2017

 

gminny

2 miejsce i wyróżnienie

Parzno

Sówka – mądra główka

gminny

1 miejsce

Łękawa

Ogólnopolskie Spotkania z Poezją Marii Konopnickiej

ogólnopolski

1 miejsce, wyróżnienie

Przedborze

Jarmark Ekologicznych Rozmaitości

 

powiatowy

3 miejsce

Bełchatów

Językolandia

 

powiatowy

4 miejsce

Parzno

Pontyfikat Jana Pawła II

 

powiatowy

6 miejsce

Bełchatów

Zimowa pomoc dla zwierząt

 

powiatowy

1,2 oraz

 2x3 miejsce

Borowina

Wierszokleci

 

gminny

kat. 0-III:

1 miejsce, 2x,

kat. III-IV:

2 miejsce, wyróżnienie

 

Kurnos Drugi

 

 

 

 

 

Nazwa konkursu

Zasięg

Miejsce w eliminacjach

Nazwa Szkoły/miejsce

Mistrzostwa Gminy Bełchatów w tenisie stołowym szkół podstawowych i gimnazjalnych

gminne

Wynik :

7-8,7-8,7-8

Łekawa

Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Bełchatów w halowej piłce nożnej chłopców

gminne

3 miejsce

Łękawa

Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Bełchatów w halowej piłce nożnej dziewcząt

gminne

5 miejsce

Łękawa

Indywidualne halowe mistrzostwa Zrzeszenia LZS województwa łódzkiego w lekkiej atletyce szkół podstawowych

wojewódzkie

22 miejsce,

 5 miejsce,

16 miejsce,

46 miejsce,

23 miejsce,

24 miejsce

Spała

Mistrzostwa Gminy Bełchatów w mini piłce siatkowej chłopców

gminne

4 miejsce

Łękawa

Mistrzostwa Gminy Bełchatów w mini piłce siatkowej dziewcząt

gminne

4 miejsce

Łękawa

Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Bełchatów w piłce nożnej chłopców

gminne

1 miejsce

Dobiecin

Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Bełchatów w piłce nożnej dziewcząt

gminne

4 miejsce

Dobiecin

Powiatowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w piłce nożnej chłopców

powiatowe

4 miejsce

Dobiecin

I Powiatowy Mityng LA

powiatowe

60m- 3 miejsce,

skok w dal- 3 miejsce

Bełchatów

Turniej Gier i Zabaw

gminne

2 miejsce

Dobrzelów

 

Data WYDARZENIE Uwagi
04.06.2013 Konkurs wiedzy fizycznej w Łękawie

I miejsce Kacper Piasta kl.I Gim. 

II miejsce Hubert Białek kl.II Gim.

III miejsce Agnieszka Dobrzelak kl.I Gim.

29.05.2013 Mistrzostwa Gminy Bełchatów w piłce nożnej Dziewcząt i  Chłopców (drużyny 7 osobowe )

II miejsce dziewczęta

III miejsce Chłopcy 

04.06.2013 Wyjazd do Piotrkowa Trybunalskiego na uroczystość wręczenia nagród w konkursie recytatorskim z okazji roku Tuwimowskiego (Hala Relex), organizator WODN w Piotrkowie Tryb. (klasy: 0a,0b,I) Wyróznbienie dla p. Doroty Kurowskiej oraz Marysi Kłysik kl. 0b 
21.05.2013 Liga LA woj. Łódzkiego  Julia Lis (skok w dal) II Gim. 
18.05.2013 Ogólnopolskie spotkanie z poezją Marii Konopnickiej

II miejsce Gabriela Chmielewska kl. III

wyróżnienie: Anna Światkowska kl. III

21.05.2013 Wyjazd klasy Vi na przegląd Małych Form Teatralnych o charakterze profilaktyczmyn pt. "Młodość wolna od przemocy i nałogów" w Lubcu  II miejsce, I miejsce michał Zieliński w kategorii najlepszy aktor
22.05.2013  Konkurs Ortograficzny w Dobrzelowie kl.I-III  II miejsce Julia Rutkowska kl.IIb 
24.05.2013 Powiatowy Konkurs Historyczny "Czasy Stanisławskie"  II miejsce 
14.05.2013 Konkurs Biblioteczny znajomość wierszy J.Tuwima udział wzieli uczniowie klas 0-III 
22.04.2013 Gminny Konkurs Ekologiczny w Janowie "Wiem wszystko o elektrodach" II miejsce (Nicol Kotas, Adam Organiściak, Szymon Wieczorek)
24.04.2013 Gminny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców w Dobrzelowie IV miejsce
23.04.2013 Ogłoszenie wyników Gminnego konkursu Informatyczno-Ekologicznego I miejsce Kacper Piasta
24.04.2013 Gminny Konkurs Ortograficzny w Dobrzelowie  II miejsce Kacper Piasta
17.04.2013 V Powiatowy konkurs Języka Polskiego "Nie taki język straszny"  II miejsce
18.04.2013 Piłka siatkowa dziewcząt  V miejsce 
27.03.2013  Rozstrzygnięcie konkursu na najciekawsza Kartkę Wielkanocną wykonaną w programie graficznym Paint

 Nagrody otrzymali:

I kategoria dziewczęta

I miejsce Iga Hertel kl.IIb

II miejsce Anna Świątkowska kl.III

III miejsce Aleksandra Telążka kl IIa

II Kategoria Chłopcy

I miejsce Norbert Kuchciak kl.IIb

II miejsce Mateusz Kęsy kl.IIb

III miejsce Daniel Danielczyk kl.I

07.03.2013 Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej gminy Bełchatów w Drużbicach 

IV miejsce-chłopcy 

III miejsce-dziewczęta 

27.02.2013 I Gminy Konkurs piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Dobrzelowie "Z piosenką za Pan Brat" 

 kategoria I-III : Julia Rutkowska

IV,VI miejsce Maja Ratajczyk, Karolina Kłysik

28.02.2013  VII edycja Konkursu ortograficznego kl. IV-VI SP z Gminy Bełchatów o tytuł "Mistrza Ortografii" pod hasłem: Ortografia-nic prostszego dla myślącego

 I miejsce: Olga Janusiak

II miejsce: Magdalena Bitner

Wyróżnienie: Natalia Pilarczyk

16.01.2013 Turniej Piłki nożnej dla chłopców Szkoły Podstawowej o puchar Wójta w Dobrzelowie   VI miejsce dla drużyny
17.01.2013 Konkurs kolęd i pastorałek w Szkole Podstawowej w Domiechowicach  Udział wzieli: Wiktoria Kaczmarek kl. 3, Karolina Kłysik kl.VI
22.01.2013  Ogólnopolski konkurs wiedzy o regionie: "Tajemnice regionów"  III miejsce:uczniowie kl. VI
23.01.2013 Ogólnopolski konkurs plastyczny "Zapobiegamy Pożarom-chronimy środowisko" Prace reprezentuję powiat:Patrycja Janus i Natalia Pawłuś
23.01.2013 Halowa Piłka Nożna Dziewcząt Gminy Bełchatów w Dobrzelowie VI miejsce

Konkursy ogólnopolskie

 
 

Ogólnopolskie Konkursy EDI – Przyroda

Adam Organiściak – IV klasa

I miejsce

 

Katarzyna Kęsy – klasa IV

wyróżnienia

 

Karolina Stępień –klasa IV

 

Natalia Pilarczyk – klasa IV

 

Michał Zieliński – klasa V

 

Damian Telążka – klasa VI B

 

Patryk Hejak – klasa VI B

 

Wojciech Brandt – klasa VI B

 

Natalia Pawłuś –klasa V

 

Konkursy powiatowe

 
 

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wesoła Ortografia” Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna

I miejsce – Ida Lis II miejsce Justyna Kowalczyk

   

Festiwal Ekologicznej Twórczości Dzieci

grupa teatralna

II miejsce

 

Powiatowy Konkurs Historyczny „Władcy Polski z rodu Piastów”

Kacper Piasta – klasa VI B

I miejsce zespołowo

 

Damian Telążka – klasa VI B

 

Krzysztof Janusiak – klasa VI B

 

Marta Krzemińska – klasa VI A

 

Konkursy gminne

 
 

Międzyszkolny Konkurs „Najpiękniejsza bombka choinkowa”

Agnieszka Dobrzelak – klasa

VI A

I miejsce

 

Konkurs Kolęd Obcojęzycznych

Kacper Piasta – klasa VI B

II miejsce

 

Weronika Siewiera

wyróżnienie

 

Konkurs Wiedzy Ogólnej OMNIBUS 2012

Szymon Wieczorek – klasa V

II miejsce

 

Osiągnięcia uczniów w zawodach i turniejach sportowych

 
 

Maraton z okazji Miejskich Obchodów Dnia Niepodległości

Natalia Lepka klasa VI B

III miejsce

 

Marta Krzemińska klasa VI A

wyróżnienia

 

Marlena Wrona klasa VI B

 

Dominik Lepka klasa V

 

Przemysław Glapiński I GIM

V miejsce

 

Zawody Sportowe w Drużbicach – piłka nożna kat. Szkoły Podstawowe

drużynowo

II miejsce

 

Zawody Sportowe w Drużbicach – piłka nożna kat. Gimnazjum

drużynowo

III miejsce

 

Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Bełchatów – tenis stołowy

Magdalena Bittner - klasa V

III miejsce