Osiągnięcia


Konkursy międzyszkolne

Tytuł

Data

Opiekun

Miejsce

Policyjna Akademia Bezpieczeństwa – Kręci mnie bezpieczeństwo

XII edycja

 

Błażej Olenik

Dorota Kurowska

 

Konkursy gminne

 

Tytuł

Data

Opiekun

Miejsce

V Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej im.gen.Janusza Głuchowskiego

 

Izabela Ratajczyk

I miejsce Oliwia Pawłuś

XVII Regionalny Festiwal kolęd i Pastorałek, Boże Narodzenie 2017

8 i 9.12.17

Izabela Ratajczyk

 

Edukacja dla bezpieczeństwa w Gminie w Bełchatów działania na rzecz dzieci, młodzieży i seniorów. Konkurs plastyczny bądź bezpieczny w sieci

12.12.2017r.

Kinga Szczygłowska

III miejsce Anna Niepsuj

Gminny Konkurs Chemiczno-Fizyczny

27.03.2018r.

Natalia Perońska

Magdalena Koperska

III miejsce

Konkurs „Witaj Smyku w Teatrzyku”

12.04.2018r.

Dorota Kurowska

Agnieszka Łukjanow

Ewelina Kalecińska

 

Gminny Konkurs Ekologiczny

23.04.2018r.

Ewelina Kalecińska

 

MISTRZOSTWA GMINY BEŁCHATÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PIŁCE SIATKOWEJ

16.04.2018r.

Mariusz Niewieczerzał

Miejsce III

Gminny Konkurs Recytatorski „Wierszokleci”.

10.05.2018r.

Anna Niewieczerzał

I miejsce Bartosz Jamroży

III miejsce ex aequo Maria Kłysik i Jakub Ratajczyk

Mistrzostwa Gminy Bełchatów w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców w Emilinie

10.05.2018r.

Mariusz Niewieczerzał

I miejsce dziewczęta

 

Nazwa konkursu

Zasięg

Miejsce

Nazwa Szkoły/miejsce

„Jesienne Drzewo”

powiatowy

wyróżnienie

Domiechowice

Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej

 

gminny

2 miejsce

Dobiecin

Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

gminny

2 miejsce kat 0-III, 1 miejsce kat IV-VI

Dobrzelów

Turniej Wiedzy Pożarniczej

gminny

kat Szkoły Podstawowe – 1 i 2 miejsce, kat Gimnazja – 2 miejsce

Bełchatów

Witaj Smyku w Teatrzyku

 

gminny

1 miejsce

Kurnos Drugi

Eko-styliści 2017

 

gminny

2 miejsce i wyróżnienie

Parzno

Sówka – mądra główka

gminny

1 miejsce

Łękawa

Ogólnopolskie Spotkania z Poezją Marii Konopnickiej

ogólnopolski

1 miejsce, wyróżnienie

Przedborze

Jarmark Ekologicznych Rozmaitości

 

powiatowy

3 miejsce

Bełchatów

Językolandia

 

powiatowy

4 miejsce

Parzno

Pontyfikat Jana Pawła II

 

powiatowy

6 miejsce

Bełchatów

Zimowa pomoc dla zwierząt

 

powiatowy

1,2 oraz

 2x3 miejsce

Borowina

Wierszokleci

 

gminny

kat. 0-III:

1 miejsce, 2x,

kat. III-IV:

2 miejsce, wyróżnienie

 

Kurnos Drugi