Wydarzenia


KALENDARZ WYDARZEŃ KULTURALNYCH, SPORTOWYCH ORAZ SPOTKAŃ INTEGRACYJNYCH REZALIZOWANYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ W KURNOSIE DRUGIM

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

25.03.2019r. – 29.03.2019r. 

LP.

NAZWA ZADANIA

TERMIN

MIEJSCE REALIZACJI

OSOBA ODPOWIEDZIALNA

1.

Żywa lekcja historii

0-IV i V - IIIgim

27.03.2019

SP Kurnos

E. Juszczyk + wychowawcy

2.

Wyjazd do Gigantów Mocy –

IV a, IV b, V a           9.00-12.00

28.03.2019

Bełchatów

E. Kalecińska, K. Jamroży,

K. Szczygłowska

3.

Wyjazd na konkurs powiatowy

28.03.2019

Bełchatów

D. Kurowska, K. Szczygłowska

4.

Wyjazd – Rogowiec   9.00-12.00

Kl  III gim, VIII a, VIII b, VII

29.03.2019

Rogowiec

K. Szczygłowska,  M.Szewczyk

M. Piątkiewicz, A. Łujanow

5.

Dentobus

rozpoczęcie godz.  8.15 -9.00

29.03.2019

SP Kurnos

wychowawcy

18.03.2019r. – 22.03.2019r.

LP.

NAZWA ZADANIA

TERMIN

MIEJSCE REALIZACJI

OSOBA ODPOWIEDZIALNA

1.

Wyjazd do Centrum Nauki „Kopernik”

20.03.2019

Warszawa

Kl V a, Vb, VII

H. Kłysik / K. Jamroży

2.

Prezentacja szkoły – Herbert kl. VIIIa,b, - 10.30 i  IIIgim – 11.30

20.03.2019

SP Kurnos

K. Szczygłowska

11.03.2019r. –15.03.2019r.

LP.

NAZWA ZADANIA

TERMIN

MIEJSCE REALIZACJI

OSOBA ODPOWIEDZIALNA

1.

Halowe Mistrzostwa  LA woj. łódzkiego

12.03.2019

Spała LZS

M. Niewieczerzał

2.

Wyjazd do kina kl. 0-IV

13.03.2019

Bełchatów

E. Juszczyk+wychowawcy

3.

Eko-region prelekcje kl. V- IIIgim

13.03.2019

SP Kurnos

J. Najgebauer

4.

Dzień otwarty- Energetyk 9.00-13.00 kl. VIII a, b  III gim

15.03.2019

 

K. Szczygłowska

 

25.02.2019r. –01.03.2019r.

LP.

NAZWA ZADANIA

TERMIN

MIEJSCE REALIZACJI

OSOBA ODPOWIEDZIALNA

1.

Wyjazd do Gigantów Mocy - teatrzyk

25.02.2019

Bełchatów- Giganty Mocy

I.Ratajczyk

2.

Wyjazd do Gigantów Mocy - Kolumbowie

26.02.2019

Giganty Mocy

M. Piątkiewicz

3.

Pokaz  Aikido – kl I-VI

26.02.2019

sala gimnastyczna

wychowawcy

 

04.02.2019r. –08.02.2019r.

LP.

NAZWA ZADANIA

TERMIN

MIEJSCE REALIZACJI

OSOBA ODPOWIEDZIALNA

1.

Wyjazd do Teatru Muzycznego

06.02.2019

Łódź

H. Kłysik

2.

Zdjęcia

08.02.2019

SP Kurnos

wychowawcy

 

 

28.01.2019r. –01.02.2019r.

LP.

NAZWA ZADANIA

TERMIN

MIEJSCE REALIZACJI

OSOBA ODPOWIEDZIALNA

1.

Teatrzyk profilaktyczny

„Zaplątani w sieci”

01.02.2019

SP Kurnos

K. Szczygłowska

2.

Zabawa noworoczna

01.02.2019

SP Kurnos

Rada Rodziców

wychowawcy

 

21.01.2019r. –25.01 .2019r.

LP.

NAZWA ZADANIA

TERMIN

MIEJSCE REALIZACJI

OSOBA ODPOWIEDZIALNA

1.

Dzień Babci i Dziadka

25.01.2019

SP Kurnos

E. Juszczyk

M.Weder

 

07.01.2019r. –11.01 .2019r.

LP.

NAZWA ZADANIA

TERMIN

MIEJSCE REALIZACJI

OSOBA ODPOWIEDZIALNA

1.

Warsztaty „Odlewy gipsowe”

10.01.2019

SP Kurnos

  1. Ratajczyk

 

17.12.2018r. –23.12 .2018r.

LP.

NAZWA ZADANIA

TERMIN

MIEJSCE REALIZACJI

OSOBA ODPOWIEDZIALNA

1.

Rocznica Wprowadzenia stanu wojennego w Polsce

13.12.2018r

SP Dobrzelów

Bożena Milczarek

2.

Warsztaty ekologiczne

19.12.2018r

SP Kurnos

Julita Najgebauer - projekt

3.

Piłka siatkowa

17.12.2018r

SP Łękawa  (klasy starsze)

Piotr Stolecki

4.

Piłka siatkowa

18.12.2018r

SP Łękawa ( klasy młodsze)

Mariusz Niewieczerzał

5.

Wyjazd w ramach akcji charytatywnej do Domu Dziecka

19.12.2018r

Piotrów Trybunalski

Kinga Szczygłowska, Ewelina Kalecińska, Agnieszka Łukjanow

6.

Jasełka szkolne

21.12.2018r

SP Kurnos

s. Bernardyna, Iza Ratajczyk

 

 

10.12.2018r. – 16.12.2018r.

LP.

NAZWA ZADANIA

TERMIN

MIEJSCE REALIZACJI

OSOBA ODPOWIEDZIALNA

1.

 

Dzieci Dzieciom

14.12.2018

SP Kurnos

Kinga Szczygłowska

2.

Rocznica Wprowadzenia stanu wojennego w Polsce

13.12.2018r

SP Dobrzelów

Bożena Milczarek

3.

Wyjazd do kina

11.12.2018

Bełchatów

I.Ratajczyk/M.Weder/E.Juszczyk

 

OD 03.12.2018r. DO 09.12.2018r.

LP.

NAZWA ZADANIA

TERMIN

MIEJSCE REALIZACJI

OSOBA ODPOWIEDZIALNA

1.

Audycja muzyczna

03.12.2018

SP Kurnos

wszyscy nauczyciele

2.

Najładniejszy wianek świąteczny

konkurs

05.12.2018

SP Kurnos

Anna Jamroży

3.

Spotkanie z górnikiem

05.12.2018

SP Kurnos

Angelika Dobrzelak

4.

Żywa lekcja historii

06.12.2018

SP Kurnos

Bożena Milczarek

5.

mikołajki

06.12.2018

SP Kurnos

wszyscy nauczyciele

6.

Afryka Kazika

07.12.2018

Giganty Mocy

n-ele nauczania zint

7.

Magiczne drzewo- czerwone krzesło

07.12.2018

Giganty Mocy

n-ele klas IVa,b

Małgorzata Piątkiewicz

 

OD 26.11.2018r. DO 30.11.2018r.

LP.

NAZWA ZADANIA

TERMIN

MIEJSCE REALIZACJI

OSOBA ODPOWIEDZIALNA

1.

Tenis stołowy - Łękawa

26.11.2018

Łękawa

Mariusz Niewieczerzał

 

2.

Dyskoteka andrzejkowa

30.11.2018

Sala gimnastyczna SP Kurnos

Nauczyciele SU

3.

Ślubowanie klasy I

30.11.2018

Klasopracownia nr 8

Izabela Ratajczyk

 

OD 12.11.2018r. DO 19.11.2018r.

LP.

NAZWA ZADANIA

TERMIN

MIEJSCE REALIZACJI

OSOBA ODPOWIEDZIALNA

1.

Audycja muzyczna

16.11.2018

Sala gimnastyczna

Wszyscy nauczyciele

 

OD 05.11.2018r. DO 09.11.2018r.

LP.

NAZWA ZADANIA

TERMIN

MIEJSCE REALIZACJI

OSOBA ODPOWIEDZIALNA

1.

Brzechwolandia - wyjazd do teatru

05.11.2018

Giganty Mocy

Izabela Ratajczyk

3.

 

Konkurs piosenki patriotycznej

06.11.2018

SP Dobiecin

Izabela Ratajczyk

 

3.

Wyjazd do Gigantów Mocy

06.11.2018

Giganty Mocy

Wychowawcy klas VII,VIII, III G

Wychowawcy klas  IV, V, VI